1 – 15 Aralık 2015 Editör Notları

Yazının Giriş Tarihi 16/12/2015 · Yazının Kategorisi Analizler

Sitemize uzun zamandır eklemeyi düşündüğümüz haftalık veya 15 günlük periyotlarda yayınlayacağımız “Editör Notları” kısmının üçüncüsüyle siz değerli üyelerimizin karşısındayız!

Kesinlikle Zirvedeyiz!

Kabul etmek lazım ki 2015’in sonuna yaklaştığımız şu günlerde 3.000 ‘i geçen aktif üyemiz, 386 ücretli puan paketlerimizden almış kullanıcımız ve Twitter hesabımızda bizi takip eden 20.000 tekil takipçimizle artık sektörün en önde gelen iddaa tahmin sitesi olduk. Bunu artan site tıklaması, günlük eklenen ortalama 20 yeni üye ve takipçiyle bizde artık doğru yolda olduğumuzdan eminiz.

Sayenizde platformumuz gelişiyor ve nasıl daha fazla sizin iddaa kuponlarınıza kazandırmaya yardımcı olabiliriz gayemizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Bu güne kadar yanımızda olan, en başından beri bizi destekleyen saygın dostlarımıza tekrar selamlarımızı iletiyoruz.

Ücretli üye olduğumuz yerli sitelerden sizler için derlediğimiz ve resmi iddaa bültenine uygun hale getirdiğimiz kuponlarımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca belirtmek isteriz ki sitemizde yayınlanan kuponların bire bir aynıları başka platformlarda yer almamaktadır. Biz bültene göre belli bir oran ve daha banko kurguları irdeleyip size sunuyoruz. Bunun dışında değişik yabancı ve pahalı siteleri de deneyip sizlere daha fazla kazandırmak için uğraşmaktayız. Bu yüzden kendi takip etmek istediğiniz, ücreti yüksek olan siteleri bizimle paylaşarak hep beraber bu yolda daha da büyüyebiliriz.

Aralık başı yine yoğun iddaa bültenlerinde çok güzel tahminlerle hep beraber kazandık. Son haftada özellikle haftasonu bültenlerinde rekorlar üstüne rekorlar kırdık! Bizimle kazanmayan üyemiz artık kalmadı! Yeni uzman TahminBank inanılmaz Basketbol tahminleriyle resmen Aralık ayını domine etti. Rekortmen kendi sitesindeki başarısızlığını bu ay bizimle kapattı! Mükemmel özenle seçilmiş tahminleri size harmanlayıp herkese kazandırdık. Bu yolda yine devam edip size her zaman en faydalı tahminlerle desteklemeye devam edeceğiz.

Puan Paketlerimize PayPal, Kredi Kartı, Havale ve EFT ile ödeme yaptıysanız size daha fazla puan ve hediye verebiliyoruz. Son dönemin popüler ödeme aracı Mobil Ödeme maalesef bizden yüzde 45 oranında komisyon almak istemekte ve 60 gün sonra bize ödeme yapmaktadır. Bizimde canımızı sıkan bu durumdan ötürü Mobil Ödeme servisimiz bir süre hizmet dışı kalacaktır. Bu yüzden Apple iOS Uygulamamızın içinden iTunes hesabınızla Puan Paketi satın alabilmeniz için gereken çalışmalara başladık. Apple katı kuralları yüzünden sadece iOS ‘e özel Tahminciyiz.Co adresimizi oluşturuyoruz. Apple kendi ödeme yönteminden başka hiçbir ödemeyi kabul etmediği için Tahminciyiz.Net adresimizdeki Kredi Kartı modülü Apple ‘a sorun çıkartmakta. Bu yüzden paravan adresimiz sadece Apple cihazlarının erişimine açık olacak olup mevcut üyelerimiz hiçbir şekilde etkilenmeden Tahminciyiz.Net adresimizden rutin işlemlerine devam edebileceklerdir.

Ayrıca sitemizin Hakkımızda menüsünün altından “Sıkça Sorulan Sorular” yada “Gizlilik ve Site Politikamız” gibi önemli kısımlara ulaşabilir ve size sunacaklarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi bize iletişim kısmımızdan yada mail adresimizden ( info@tahminciyiz.net / nettahminciyiz@gmail.com ) ulaştırabilirsiniz. Tüm maillerinizi, Twitter ve Facebook mesajlarınızı dikkatle okuyup size geri dönmeye çalışıyoruz.

Şimdiden bol kazançlı yeni bir yıl diliyoruz!

Çok teşekkür ederiz…

Tahminciyiz.Net