15 – 30 Kasım 2015 Editör Notları

Yazının Giriş Tarihi 01/12/2015 · Yazının Kategorisi Analizler

Sitemize uzun zamandır eklemeyi düşündüğümüz haftalık veya 15 günlük periyotlarda yayınlayacağımız “Editör Notları” kısmının ikincisiyle siz değerli üyelerimizin karşısındayız!

Öncelikle artık yeni olmayı bıraktığımız iddaa tahmini platformumuza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok memnunuz. Bu bizim işimizi daha iyi yapmamıza motive eden inanılmaz bir etken. Bu yüzden 2.500 ‘ü geçen aktif üyemize, 359 ücretli puan paketlerimizden almış kullanıcılarımıza ve Twitter hesabımızda bizi takip eden 20.000 takipçimize huzurlarınızda teşekkür etmek isteriz.

Sayenizde platformumuz gelişiyor ve nasıl daha fazla sizin iddaa kuponlarınıza kazandırmaya yardımcı olabiliriz gayemizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Bu güne kadar yanımızda olan, en başından beri bizi destekleyen saygın dostlarımıza tekrar selamlarımızı iletiyoruz.

Ücretli üye olduğumuz yerli sitelerden sizler için derlediğimiz ve resmi iddaa bültenine uygun hale getirdiğimiz kuponlarımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca belirtmek isteriz ki sitemizde yayınlanan kuponların bire bir aynıları başka platformlarda yer almamaktadır. Biz bültene göre belli bir oran ve daha banko kurguları irdeleyip size sunuyoruz. Bunun dışında değişik yabancı ve pahalı siteleri de deneyip sizlere daha fazla kazandırmak için uğraşmaktayız. Bu yüzden kendi takip etmek istediğiniz, ücreti yüksek olan siteleri bizimle paylaşarak hep beraber bu yolda daha da büyüyebiliriz.

Geçtiğimiz ay başında ki yoğun iddaa bültenlerinde çok güzel tahminlerle hep beraber kazandık. Son haftada maç sayılarının azlığı ve yeni uzmanları aramıza katmamızdan ötürü çok başarılı olduk diyemeyiz. Bizde inanın sizin gibi hep en iyilerini ve başarılarını arıyoruz. Ay sonunu getirdiğimiz hafta yine güzel ve özellikle sürpriz oranlı kuponlarla damga vurduk diyebiliriz. Özellikle bazı uzmanlarımız hem banko hemde çok yüksek oranlı sürpriz kuponlarıyla üyelerimizi kazanca boğdular. Tabi ki kayıplarda oluyor. Hiç beklemediğimiz sonuçları alabildiğimizde bizde çok üzülüyoruz.

Puan Paketlerimize PayPal, Kredi Kartı, Havale ve EFT ile ödeme yaptıysanız size daha fazla puan ve hediye verebiliyoruz. Son dönemin popüler ödeme aracı Mobil Ödeme maalesef bizden yüzde 40 oranında komisyon almakta. Bu yüzden 10 TL ‘nin altındaki Mobil Ödemeleri artık kabul edemiyoruz. Sizde diğer ödeme kanallarından gerçekleştireceğiniz puan paketi alımlarınızla hem bize destek olabilir hem de daha fazla Puan kazanabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin Hakkımızda menüsünün altından “Sıkça Sorulan Sorular” yada “Gizlilik ve Site Politikamız” gibi önemli kısımlara ulaşabilir ve size sunacaklarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi bize iletişim kısmımızdan yada mail adresimizden ulaştırabilirsiniz. Tüm maillerinizi, Twitter ve Facebook mesajlarınızı dikkatle okuyup size geri dönmeye çalışıyoruz.

Şimdiden bol kazançlı yeni bir ay diliyoruz!

Çok teşekkür ederiz…

Tahminciyiz.Net