Tahminciyiz.Net ücretsiz & ücretli günlük iddaa kuponları paylaşan yeni platformunuza hoşgeldiniz. Sizde buraya tıklayın ve ücretsiz üye olun!
Open
X

2 Puan Mobil Ödeme. 5 TL Karşılığı Mobil Ödeme ile 2 Tahminciyiz.Net Puan Alımı.

mobilMobil Ödeme sistemi, aracı firma aracılığıyla gerçekleştirildiğinden dolayı bizden %40 oranında komisyon almaktadır (Turkcell, Vodafone veya Avea). Bu yüzden sizin avantajınıza olacak daha uygun fiyatlarla Kredi Kartınız veya Banka Havalesi yöntemiyle aynı fiyata daha fazla Puan alabilirsiniz. Buraya tıklayarak tekrar Puan Paketi sayfasına giderek avantajlı fiyatları ve karşılaştırmaları görebilirsiniz. Ödeme ile Puan satın almaya devam etmek için aşağıdaki alana Cep Telefonu numaranızı girip “Devam” tuşuna basmanız, ve telefonunuza gelen onay mesajına “EVET” diyerek cevap vermeniz yeterlidir.

Mobil Ödeme hizmetimiz “axiTRbilisim” firması aracılığıyla gerçekleştirilmekte olup, faturanıza bu isimde yansıyacaktır. Gelen SMS ve onay mesajlarında bu firma adı kullanılmaktadır.

  Mobil Ödeme işleminiz tamamlandıktan hemen sonra aşağıdaki “Ödeme Bildirim Formu” nu doldurarak hesabınıza Puanlarınızın anında yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Adınız : *
E-Mail Adresiniz : 
Yapılan Ödeme Tipi : *
Alınan Puan Paketi : 
 

Formu görüntülemekte sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak form sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.