28 Ekim 2015 Ücretsiz Kuponu

Yazının Giriş Tarihi 28/10/2015 · Yazının Kategorisi Kuponlar

Günün tamamen ücretsiz banko ve sürpriz maçlarından oluşturulan iddaa kurgusunu görmek için lütfen bu kuponun üst başlığına tıklayınız. Üst menüden “Kuponlar” sekmesine tıklayarak kuponları görebilirsiniz.

Kuponu görüntüleyebilmek için Tahminciyiz.Net e üye girişi yapmalısınız. Hemen buraya tıklayarak üye girişi yapabilir, yada 5 saniyede kısacık formumuzu doldurup hiç aktivasyon beklemeden ücretsiz üye olabilirsiniz.

Editörümüzün Bülten Yorumu:

Merhabalar. Güzel bir haftaya girdik. Fazla ters köşe beklemediğimiz Pazartesi gününden karlı çıktık. Günün tahminlerine geçmeden önce ücretsiz kuponlarımızla ilgili birkaç açıklama yapma gereği hissettim. Ücretsiz kupon ve tahminlerimizi, uzmanlarımızın tahmin vermediği maçlardan oluşturmaya çalışıyoruz. Dikkat ettiyseniz tüm kuponlarda ortak maç çok az olmaktadır. Aynı uzmanların aynı tahminlerini iki yere birden vermeyi doğru bulmuyoruz. Daha yüksek güvenli ve mükerrer olmayan maçlardan kurgular sağlıyoruz. Dolayısıyla ücretsiz kuponumuzdaki maçları çoğu zaman uzmanlarımızın yorumlamadığı maçlardan derlediğimiz için biraz zorluk ve düşük başarı yüzdesi çıkabiliyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.