Tahminciyiz.Net ücretsiz & ücretli günlük iddaa kuponları paylaşan yeni platformunuza hoşgeldiniz. Sizde buraya tıklayın ve ücretsiz üye olun!
Open
X

5 Puan Mobil Ödeme. 10 TL Karşılığı Mobil Ödeme ile 5 Tahminciyiz.Net Puan Alımı.

mobilMobil Ödeme sistemi, aracı firma aracılığıyla gerçekleştirildiğinden dolayı bizden %40 oranında komisyon almaktadır (Turkcell, Vodafone veya Avea). Bu yüzden sizin avantajınıza olacak daha uygun fiyatlarla Kredi Kartınız veya Banka Havalesi yöntemiyle aynı fiyata daha fazla Puan alabilirsiniz. Buraya tıklayarak tekrar Puan Paketi sayfasına giderek avantajlı fiyatları ve karşılaştırmaları görebilirsiniz. Ödeme ile Puan satın almaya devam etmek için aşağıdaki alana Cep Telefonu numaranızı girip “Devam” tuşuna basmanız, ve telefonunuza gelen onay mesajına “EVET” diyerek cevap vermeniz yeterlidir.

Mobil Ödeme hizmetimiz “axiTRbilisim” firması aracılığıyla gerçekleştirilmekte olup, faturanıza bu isimde yansıyacaktır. Gelen SMS ve onay mesajlarında bu firma adı kullanılmaktadır.

Mobil Ödeme işleminiz tamamlandıktan hemen sonra aşağıdaki “Ödeme Bildirim Formu” nu doldurarak hesabınıza Puanlarınızın anında yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bize ödeme bildirimi yaparak puanlarınızın hesabınıza hemen yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
Kullanıcı Adınız:*
E-Mail Adresiniz:*
İsminiz:
Cep Telefonunuz:
-
Yapılan Ödeme Tipi:*
Aldığınız Puan Paketi:

Not: Gmail Sunucusu ile sitemiz SMTP bağlantısında geçici bir sorun oluştuğundan dolayı size gelecek onay maili spam klasörünüze düşümüş olabilir. Lütfen tüm posta kutularınızı kontrol ediniz.

3 Yorumlar

 1. tutu053382
  10/12/2015 at 20:18 · Cevapla

  Odeme bildirimi yapmis bulunmaktayim.

 2. coco1905
  02/08/2015 at 12:59 · Cevapla

  Telefon numaramı giriyorum yanlış diyor puan yükleme ne yapmam gerek

  • tahminciyiz
   02/08/2015 at 13:01 · Cevapla

   Merhabalar. Kontrol ettim sistemde sorun gözükmüyor. Telefon numaranızın başına 0 girmeden deneyiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.