Tahminciyiz.Net ücretsiz & ücretli günlük iddaa kuponları paylaşan yeni platformunuza hoşgeldiniz. Sizde buraya tıklayın ve ücretsiz üye olun!
Open
X

Hakkımızda. Tahminciyiz.Net olarak firmamız ve misyonumuz hakkında bilgiler.

Tahminciyiz.Net; yerli ve yabancı maç satışı yapan analiz uzmanlarının, bahis şirketlerinin, yabancı tüyo sitelerinin kuponlarını harmanlayıp uygun hesaplı puanlar karşılığı paylaşan bir tahmin sitesidir.

Biz hiçbir zaman %100 kazandırıyoruz demeyiz, diyemeyiz. Lütfen bizi bunu söyleyen dolandırıcı sitelerle kıyaslamayınız. Biz sizin kuponlarınıza, yerli ve yabancı maç tahmini satan sitelerden ücretli aldığımız günlük yorumlarla destek olmak için buradayız. Her gün kazanın garantisi veren dolandırıcılardan değiliz. Bizde her şey açık ve nettir. Eski tahminlerimizi özgürce dolaşabilir, istediğiniz kurguyu görüntüleyip bizi test edebilirsiniz.

Ülkemizde dolandırıcı sitelerin bir kısmı BankoJET, OLBG Tipss, BankoKASA, Tahminist, Yedi24Banko bu siteler denenmiş ve %100 dolandırıcı oldukları kanıtlanmıştır. İnanmayanlar www.sikayetvar.com adresinde gereken siteleri arayıp dolandırılan insanların maduriyetlerini okuyabilirler. Biz size garanti kupon diyip maç veremeyiz. Sadece size diğer ücretli platformlardan aldığımız maç tahminleriyle kuponlarınıza ekstra kazanç sağlarız. Ne zaman istersenizde ücretinizi geri iade ederiz. Dolandırıcı diğer siteler ve kanıtlarını çok basit Google ve YouTube aramalarıyla bulabilirsiniz. Lütfen diğer basit sitelere kanıp büyük umutlarla paralarınızı kaptırmayın. Kendileri tabiki tahmin verip kuponlar sunmaktadır. Ancak sayfalarında yer alan tutturduk 400 katı 600 katı gibi gözüken kuponlar, sadece kazanan tahminlenin derlemesidir. Yani verdikleri kuponlardan kazanan maçları kombinleyip bir kuponda tutmuş gibi göstermektedirler. Biz tüm bu sitelere üyeyiz ve verdikleri kuponlardan başarılı olacak tahminleri seçip iddaa bülteninde oranları 3.50 ile 7.00 arasında değişecek banko ve 15.00 oran üzeri sürpriz kuponlar ile size sunuyoruz. Onların iletişim bilgileriyle bile kendilerine bir daha ulaşamassınız. Tahminciyiz.Net olarak bizim kim olduğumuz, yerimiz yurdumuz bellidir. Ne zaman isterseniz yüz yüze görüşmekten çekinmeyiz.

Minimum %75 Başarı Garantisi

Yukarıda bahsettiğimiz yerli ve yabancı maç satışı yapan ekipler arasında sadece 2 haftayı ardarda %75 başarı ortalaması üzerinde kalan uzmanların kuponları sitemize eklenmektedir. Bu sayede sadece güncel ve tutturma oranı yüksek değil, aynı zamanda formunda olan uzmanların kuponları paylaşılmış oluyor.

Sayısız farklı VIP Ücretli Site

Alanında uzman toplam 10dan fazla ücretli VIP maç dağıtım sitesine üyeliğimiz bulunmaktadır. Bu uzmanlardan en az 2 hafta üst üste %75 başarı sağlayanların maçlarından kurgular derlenir ve size sunulur. Böylece kaybetme riskimiz en aza indirilir.

Gelişmiş Puan Sistemi İşletimi

Ücretsiz üye olduktan sonra bütçenize uygun paketi yukarıdan ulaşabileceğiniz Puan Paketleri sayfamızdan seçiyor, ödemesini ister Kredi Kartı, PayPal, istersenizde banka hesaplarımıza yapıyorsunuz. İşlemin hemen ardından puanlarınız hesabınza yükleniyor ve tüm kuponlardan hemen yararlanmaya başlıyorsunuz.

Sakın Bu Dolandırıcılara Aldanmayın!

Jet Banko dolandırıcılarının SikayetVar.Com Sayfasına Gitmek İçin Buraya Tıklayınız.

jb

RekortmenCom dolandırıcılarının SikayetVar.Com Sayfasına Gitmek İçin Buraya Tıklayınız.

rek

Yedi24Banko dolandırıcılarının SikayetVar.Com Sayfasına Gitmek İçin Buraya Tıklayınız.

724

BankoKasa dolandırıcılarının SikayetVar.Com Sayfasına Gitmek İçin Buraya Tıklayınız.

bka